9970 відвідувачів онлайн
2 444 33

У США все ще забагато російських шпигунів, - директор ФБР Рей

рей,крістофер

Директор Федерального бюро розслідувань (ФБР) Крістофер Рей попередив, що кількість російських шпигунів, які працюють у Сполучених Штатах, "все ще занадто велика", попри спроби видворити їх з країни.

Про це повідомляє CNN, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Слід російської розвідки, а під цим поняттям я маю на увазі офіцерів розвідки, все ще занадто великий у Сполучених Штатах, і ми постійно стикаємося з нею, намагаємось блокувати, запобігати та перешкоджати всіма способами, якими можемо", - сказав Рей під час промови в Музеї шпигунства у Вашингтоні.

При цьому він відзначив прогрес щодо зменшення російських шпигунів у США.

"Я скажу, що за останні кілька років США досягли значних позитивних успіхів у зменшенні кількості офіцерів російської розвідки у Сполучених Штатах, фактично вигнавши їх", — додав Рей.

Зазначається, що загроза від російських шпигунів, які діють на території США, не нова.

У 2018 році Сполучені Штати вислали 60 російських дипломатів, яких ідентифікували як агентів розвідки, а також наказали закрити російське консульство в Сіетлі у відповідь на ймовірне використання Росією нервово-паралітичної речовини для отруєння колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля, який жив у Британії.

На Росію працюють не лише "традиційні офіцери розвідки". Так, у 2020-му році у США арештували громадянина Мексики, звинувативши його у допомозі російській розвідці.

Топ коментарі
+5
Одного я знаю, це Трамп !
показати весь коментар
08.09.2023 17:35 Відповісти
+4
бабичева, отправьте на историческую родину, да и еще блогер Четвертое измерение, правда он канал свой на ютубе закрыл. Но еще там мразота.
показати весь коментар
08.09.2023 17:24 Відповісти
+4
Шпіони та шпіонерки з росії
Між США та Москвою - човником...
Шукайте у Трампа в офісі
Та в ліжках крутих чиновників...
показати весь коментар
08.09.2023 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
бабичева, отправьте на историческую родину, да и еще блогер Четвертое измерение, правда он канал свой на ютубе закрыл. Но еще там мразота.
показати весь коментар
08.09.2023 17:24 Відповісти
показати весь коментар
08.09.2023 18:22 Відповісти
Идиоты.
Запустили тысячи руских имигрантов.
Детей чиновников
Рожают-гражданство.
В чемто Трамп был прав.
показати весь коментар
08.09.2023 17:29 Відповісти
Трамп пытался отменить "право почвы". Но ничего не вышло.
показати весь коментар
08.09.2023 17:34 Відповісти
Незнаю о почве ничего.
Но идиотизм давать гражданство за рождение.
Едут туда и откладывают личинки
показати весь коментар
08.09.2023 17:49 Відповісти
Это недешевое удовольствие. Родильный туризм США богатая индустрия. Большинство рожают в США на всякий случай. Чтобы дети потом без проблем могли стать американцами.
показати весь коментар
08.09.2023 17:57 Відповісти
Вот Вы много знаете.
Может подскажите, куда летит Земля и если она раз...бется об стенку Вселенной, кому нужно будет гражданство.
показати весь коментар
08.09.2023 18:01 Відповісти
Люди раз...бут землю гораздо раньше стенки Вселенной.
показати весь коментар
08.09.2023 18:07 Відповісти
Убедили. Пойду бухать.
Что наступит раньше: стенка или людской идиотизм.
50/50 встретить Динозавра на Крещатике
показати весь коментар
08.09.2023 18:10 Відповісти
Во ВСЕМ
показати весь коментар
08.09.2023 18:27 Відповісти
Одного я знаю, це Трамп !
показати весь коментар
08.09.2023 17:35 Відповісти
Если ты кретин, то не лезь с комментами, а если пуйловец - то иди и утопись в унитазе
показати весь коментар
08.09.2023 18:28 Відповісти
Це ти все про себе в третьому роді?
показати весь коментар
08.09.2023 20:22 Відповісти
Умничать пытаешься, довбень ?
Не с твоими мозгами, дятел
показати весь коментар
08.09.2023 21:32 Відповісти
Ниють,як дівчатка.Тьфу,***!
показати весь коментар
08.09.2023 17:35 Відповісти
Сегодня ко мне на работу приезжал монтёр,мой хороший знакомый немец из Казахстана,то да сё он рассказал как на заводе в Нидерландах на котором делают двигатели для истребителей ремонтировал линию...показывал фотографии...это о том как обстоят дела с безопастность
показати весь коментар
08.09.2023 17:37 Відповісти
Шпіони та шпіонерки з росії
Між США та Москвою - човником...
Шукайте у Трампа в офісі
Та в ліжках крутих чиновників...
показати весь коментар
08.09.2023 17:39 Відповісти
Ще один дебил
показати весь коментар
08.09.2023 18:33 Відповісти
Знову про себе?
показати весь коментар
08.09.2023 20:24 Відповісти
тебя давно нах посылали, ********* ?
показати весь коментар
08.09.2023 21:33 Відповісти
Осужденный в 2011 за педофилию Скотт Риттер путешествует по всем трампистским шоу, разбрызгивая из своей пасти соловьиный помет. Трогать это дерьмо нельзя - Свобода Слова.
показати весь коментар
08.09.2023 18:05 Відповісти
Судя по тому как розовые пони работают ***** ещё многое удастся сделать.
показати весь коментар
08.09.2023 18:24 Відповісти
NATO = No Action Talking Only
показати весь коментар
08.09.2023 21:37 Відповісти
их и в странах запада навалом и в Украине хватает.
показати весь коментар
08.09.2023 18:29 Відповісти
Розписався в особистій профнепридатності і всього відомства.
показати весь коментар
08.09.2023 18:31 Відповісти
Это ГЕНИАЛЬНО : открыть границу, годами запускать бесконтрольных мигрантов БЕЗ ДОКУМЕНТОВ, а потом говорить, что еще не всех руЦЦких шпионов выловили.
И здеть на Трампа, который строил стену от этой саранчи.
показати весь коментар
08.09.2023 18:32 Відповісти
Руцькіє підараси приїзжають з документами та з візами. Та й що я тобі розповідаю. Ти ж це краще мене знаєш бо й сам так приїхав.
показати весь коментар
08.09.2023 20:27 Відповісти
руцькие ******** - твои родичи
показати весь коментар
08.09.2023 21:30 Відповісти
Сделайте запрос в Украину - вам украинская контразведка накидает вагон имен и адресов.
И запрос в Израиль.
Вычищайте.
И ЕС этим тоже пора занятся.
показати весь коментар
08.09.2023 18:33 Відповісти
Кто может сосчитать, сколько "зелененьких человечков" и "вежливых людишек" БЕСПРЕПЯТСТВЕННО зашло с миллионами нелегальных мигрантов через открытую южную границу?
Слава мудрейшему байдену и его помощнице камбале харис!
"За всю историю США никто не сделал для безопасности границ, как президент байден"
(С) СНН ровно вчера!
показати весь коментар
08.09.2023 18:40 Відповісти
ruzke kurwy!
показати весь коментар
08.09.2023 20:10 Відповісти
Якщо каже що ще багато, то значить знає скільки і поіменно. То ж хай бере та саджає в буцегарню, а не висилає як вони це роблять.
показати весь коментар
08.09.2023 20:31 Відповісти